Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

farnostslavkov

Výlet dětí z náboženství do Znojma a okolí 22. 6.2010

205 fotek - zobrazení
Navštívili jsme baziliku sv. Václava ve Znojmě - Louce s románskou kryptou. Mši svatou jsme slavili ke cti sv. Wolfganga v Hnánicích, kde jsou v původním kostele studny. Navštívili jsme sklep rodiny Jurákových a vydali se do Havraníků. Po krátké zastávce v kostele sv. Cyrila a Metoděje jsme se vydali pěšky havranickým vřesovištěm k poutní kapli P. Marie Bolestné u Popic. Ve Znojmě jsme navštívili podzemní chodby, kostel sv. mikuláše a vyhlídku z fary na řeku Dyji a znojemskou rotundu.

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.