Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

farnostslavkov

Kajici procesi při Lidových misiích ve Slavkově

27 fotek 30.11.1969 - zobrazení
Prvním vrcholem lidových misií je kající procesí. Ve Slavkově a v Němčanech bylo ve středu 21. 10., v Hodějicích a v Heršpicích v úterý 20. 10.Při kajícím procesí jsme šli od kostela průvodem k jednomu z křížů a u něj odprošovali za hříchy, které se udály ve Slavkově a v obcích od posledních lidových misií (a to už je pěkných pár desítek let). A to jménem svým i jménem těch, kteří už nejsou mezi živými anebo se z různých důvodů průvodu nezúčastní. I oni přispěli svým podílem a svým hříchem. Nastávající šero znázorňuje tmu hříchu, která se vkrádá do tohoto světa. Během cesty se zpívaly starobylé kající žalmy z Bible.
Vytvořte z tohoto alba: