Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

farnostslavkov

Zájezd Bavorsko - 3. den Bavorsko 13.6.2012 - foto Pavel Galata

81 fotek 13.6.2012 100 zobrazení
Zastávka ve známém alpském středisku Garmisch-Partenkirchen u Olympijského stadionu a lyžařské sjezdové dráhy. Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm, která je krásným, velmi živým přírodním útvarem. Procházka u jezera Eibsee pod nejvyšší horou Německa Zugspitze (2963m). Ukázka zubačkové dráhy.Prohlídka malovaných domů v centru města Partenkirchen. Odpoledne návštěva městečka Oberammergau s divadlem pašijových her a muzeem. Prohlídka zámku Linderhof, barokní zámek s umělou jeskyní, v zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk. Navečer mše svatá v klášteře Ettal - rozlehlý klášter ze 14. století v údolí řeky Ammer po prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Nocleh opět v Oberau.
Vytvořte z tohoto alba: